Drone İle Düğün Çekimi

Drone İle Dış Çekim Nasıl yapılır?

Düğüm gününüzde, fotoğraf video çekimi yaptınız peki havadan gelşn alma töreninin çekilmesini, tüm davetlilerin görünmesini, Dış mekanda, salıncakta ,deniz kenarında havadan sinematik kareler çekilmesi ,düğün fotıoğraflarınızı renklendirecektir.

Ömrümüzde bir kere başımıza gelen bu anların en güzel şekilde kayda alınmasını isteriz. Ayrıca havadan çekilen fotoğraf ve videolar, yerden yapılan çekimlerin tamamlayıcısı olacaktır.Unutmayın ki bu sizin gününüz ve 1 günlük bir zamanda yapılacak çekimler ileirde ömür boyu izleyeceğiniz hatıralara dönüşecektir.

Her yeni düğün yepyeni yüzlerin farklı simaların görüneceği bir medyatik sinema kaydıdır. Düğün fotoğrafçınız ile yapacağınız mekan belirleme sonrası çiftlerimizle fikir alışverişi yaparak güzel bir mekan, tarihi bir doku, farklı bir konsept belirlenebilir Estetik video ve fotoğraf çalışmalarımızla sizlere güzel anlar sunarak ,seneler sonra bile bu kareleri ilk kez seyrediyormuş gibi anları,sahneleri size hediye etmek misyonumuz.Hangi sahneler çekilebilir;

Drone ile uçuşun müsait olduğu ortamlarda aşağıdaki sahneler fotoğraf ve/veya video olarak kayıt edilebilir
Gelin alması;
Gelin ve damadın organizasyonuyla ilk olarak gelin alma töreninde gelinin evinin o anki dış atmosferi havadan drone ile çekiliyor. Damadın gelişi ve gelinin arabaya binişine kadar fotoğraf ve video çekimi yapılabilir.

Konvoy çekimi;
yapılması istenirse drone ile havadan konvoy çekimleri yapılabilir Burada uçuşa yasak olmayan yerlerin belirlenmesi ve güvenlik kaygısı taşınmayan kırsal alanların tercih edilmesi gerekmektedir. Yine en güzel açılarla bu çekimler 4k olarak kaydedilmektedir.

Salona Giriş;
son olarak düğün salonuna ya da nikah dairesine gelinmesiyle buradaki drone ve yer kamera çekimleri en güzel şekilde birleştirilebilir. Gelin damada Zoom In/Out yaparak farklı ortam atmosferlerini en güzel şekilde anlatan sahneler yakalanabilir.

Kır düğünü Düğünü;
Drone ile destekli düğün çekimleri özellikle kır düğüleri başta olmak üzere tüm açik havada gerçekleşen düğünler için idealdir. Bu sayede tüm davetliler ve düğün ortamı toplu bir şekilde bir arada görülecek ve düğün alanı tepeden çekilerek ve düğün videosuna eklenerek daha renkli bir düğün video kaydınız olacaktır. Bu şekilde yapılan çekimler sayesinde düğün çekimlerinin sabit bir alanın çekilmesi problemi ortadan kalkacaktır.

IHA kayıtlı Drone ve tecrübeli pilot ile düğün fotoğraf/ video kaydı çekilir ve kayıt sonrası montajlama yapılarak ve hazır halde sizlere sunulmaktadır

Düğünler yalnız gerçekleştiği zaman diliminde değil hayatımızın geri kalanında da bizleri mutlu etmektedir. Bu nedenle görsel kayıt cihazları ile kayıt altına alınırlar. Önceleri amatör fotoğraf makineleri ile belirli bir kalite ile kayıt edilebilirken günümüzde 4K video çekebilen Drone’lar aracılığı ile havadan düğün çekimi gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede hayatımızın en değerli anları uzun yıllar boyunca tıpkı o günkü netliğinde elimizin altında bulunacaktır.

4K video kalitesinde kaydedilen düğünleriniz çok uzun yıllar o güzel düğün günü gibi taze olacaktır. Bu bağlamda biz de Drone İle Çekim yaparak düğünlerinizi üst düzey video kalitesinde kayıt altına alarak çok uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunuyoruz. IHA kayıtlı DJI DRone cihazımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun düğün çekimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek..

Bizler de bu mutlu gününüzde masalsı kareler sunarak yanınız da olmaktan büyük keyif duyarız..

Etiketler: Kocaeli Dış Mekan Çekim - Kocaeli Dış Mekan Çekim Önerileri - İzmit Dış Mekan Çekim - İzmit Dış Mekan Çekim Önerileri - Kocaeli Düğün Resmi - İzmit Düğün Resmi - Kocaeli Düğün Fotoğraf - İzmit Düğün Fotoğraf - Kocaeli Dış Mekan Fotoğraf - İzmit Dış Mekan Fotoğraf - Kocaeli Fotoğrafçı - İzmit Fotoğrafçı